• Владислав Пелих

Цінність професійних навиків

Оновлено: 22 квiт 2020 р.


Економіка цінності


Сьогодні в рамках системи #Економіка_цінності розглянемо поняття “цінність професійних навиків”. Часто працівники приходять на підприємства на найнижчі посади і поступово ростуть у кар’єрі . При цьому такі працівники дуже добре володіють ситуацією всередині підприємства, порівняно добре знають конкурентів, але абсолютно безпорадні на великому ринку. Успіх у бізнесі залежить, насамперед, від вміння керівника усвідомлювати позицію свого бізнесу на глобальному ринку у взаємодії з іншими неконкуруючими системами та бізнесами. Безперервна боротьба за клієнта призводить до вигорання працівників і вигорання продуктів компанії. Отже, на сучасному ринку, найбільш цінною є не лише вузька галузева професійність, а поєднання галузевої професійності з масштабним баченням усього ринку, який оточує потенційних клієнтів і формує ланцюги доданої цінності та вартості.


Сучасні професійні навики – це не лише список покупців у голові торгового представника і вміння вести переговори з торговими посередниками, а це усвідомлення впливу компанії на ринок в цілому та комплексне бачення ринку і синергійних зв’язків.


Сучасне бізнес-моделювання уже не передбачає продаж товарів тільки у звичних нам точках продажу, а створення комфортних умов купівлі товарів там, де клієнту зручно. Це зовсім інший рівень розвитку бізнесу і на противагу агресивним методам захоплення ринку, які потребують дуже великих капіталовкладень, економіка цінності та сучасне моделювання дозволяє розвивати бізнеси з мінімальними витратами та максимальним прибутком для власника. Але при цьому необхідний сучасний рівень масштабованої професійності власника, керівників і торгових працівників компанії для впровадження правильних і своєчасних змін.  


Руслан Бельтюков – засновник Української школи бізнесу.2 перегляд0 коментар

m.chorniy@uabl.org

79032, а/с 7640

м.Львів, вул. Зелена, 109

Tel: 0671771705 

© 2019 - 2021, Холдинг інноваційного розвитку Україна. Усі права захищено. 

  • Facebook