logos

Проекти

admin
Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства
Аналітично-інформаційний центр розвитку суспільства – центр, створений для розробки успішних стратегій об’єднаних територіальних громад, міст та сіл країни для створення Read more.
Business Community School
Business Community School – бізнес-школа, орієнтована на співпрацю з державними органами влади з метою прискорення розвитку бізнесу та створення культури Read more.
Human resource management center
Human resource management center – це корпоративний центр для обслуговування підприємств учасників Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу — UABL. Місія Допомагати Read more.
Благодійний фонд Данила Галицького
Благодійний освітній фонд імені Данила Галицького продовжує традицію розвивати людей і давати їм можливість покращувати свій добробут і добробут своїх Read more.
First Women’s Business School
Жінки – це окраса всього і бізнесу теж. Ми прагнемо створити сприятливе середовище, яке дасть можливість кожній жінці втілювати в Read more.
Львівський центр розвитку малого бізнесу
Будь-який розумний власник бізнесу хоче багато заробляти і працювати за бажанням. Ми допомагаємо створювати такі системи у бізнесі, які дозволяють Read more.
Львівська школа керівників бізнесу
Львівська школа керівників бізнесу – це школа, яка розвиває сучасні компетенції керівників та власників бізнесу на основі цінностей та сучасних Read more.
Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL
Всеукраїнська асоціація керівників бізнесу – закрите професійне об’єднання керівників, які будують свою діяльність на основі взаємної допомоги, підтримки та спільного Read more.
За ініціативи ВГО “За сімейні цінності” та ГО “Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу” створено Всеукраїнську асоціацію “За сімейні цінності”
8 липня, у День родини, у Косому капонірі (м. Київ) – за ініціативи ВГО “За сімейні цінності” було створено Всеукраїнську Read more.